Transport Antyków

Transport antyków – dzieł sztuki

Nasza oferta wyróżnia się na tle innych firm transportowych z Warszawy pod wieloma względami, m.in. tym, że oferujemy transport instrumentów, antyków, obrazów oraz dzieł sztuki i innych wartościowych przedmiotów. Nie boimy się wyzwań. Chętnie podejmujemy się wykonania nawet najtrudniejszych zleceń. Dlaczego? Ponieważ zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam szybko i sprawnie przetransportować nawet bardzo nietypowe rzeczy. Transport instrumentów, antyków i obrazów zalicza się do niestandardowych zleceń, do których podchodzimy w sposób indywidualny. Takie podejście doceniło wielu zadowolonych klientów z Warszawy (i całej Polski). Wypracowaliśmy własne techniki zabezpieczenia cennych przedmiotów, które obejmują:

  • foliowanie mienia grubą elastyczną bądź pęcherzykową folią,
  • styropianowe i kartonowe ubezpieczenie,
  • wykorzystanie pasów transportowych.

Jesteśmy także otwarci na wszelkie Twoje sugestie dotyczące przewozu dzieł sztuki. Podczas załadunku i rozładunku cennych przedmiotów używamy wózków transportowych.

Profesjonalne rozwiązania – Warszawa

Jesteśmy idealną firmą dla tych, którzy chcą bezpiecznie i efektywnie przetransportować instrumenty, obrazy, antyki, ale też bardzo dużo osób wybiera nas do wykonania innego rodzaju zleceń. Dużą popularnością cieszą się przeprowadzki biur i transport bagażowy. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i jej okolice, ale dzięki pozytywnym rekomendacjom stałych klientów – zgłaszają się do nas osoby i firmy z całej Polski, a nawet poza jej granicami.
Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego nieustannie dbamy o swój rozwój. Korzystamy z nowoczesnych technik przewozowych, a nasze doświadczenie oraz zaangażowanie doceniło wielu klientów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Odpowiemy na każdą wiadomość. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług. Gwarantujemy zadowolenie i konkurencyjne ceny!

Zadzwoń i Zamów – tel.+48 537-115-518 – ZAPRASZAMY!

Comments are closed.